קאפרי לחתונה שלך

אנו, צילום פרנקיס, מאוהבים בכל יעדי החתונה היוקרתיים של קאפרי באיטליה. הסיבה לכך היא שאומה זו כוללת כמה מהנופים הטבעיים המצטיינים ביותר, כמו גם המסורות העתיקות בעולם והיא גם עוזרת לך לגלות את הרגשות העמוקים ביותר שלך ואת האני הפנימי שלך. אחרי הכל, זה מה שמטרתנו כצלם חתונות יעד בלעדי לצלם קאפרי: ליצור את הסיפור הבלעדי שלך, שתשמור איתך ותוקיר לנצח. היופי הבתולי של קאפרי – ההשראה האולטימטיבית לכולם: במקרה שאתה מכיר את דרום איטליה, בטח שמעת על קאפרי. מאז שהאי המיתולוגי הזה הוצג בכמה סרטים וספרים והקסים מיליוני תושבים ומבקרים. קאפרי, שנמצא בחלק הדרומי של מפרץ נאפולי, היווה מקור השראה אמיתי לאמנים וכותבים בינלאומיים, וגם לצלם חתונות יעד יוקרה.

התוודע לצלם חתונות יוקרה, בלעדי וקפרי: אנחנו צלם החתונות היעד הטוב ביותר בקאפרי.

אירועים כמו חתונות עוסקים בטקסים ומסורות, על מסעות גילוי, על מערכות יחסים חדשות ועל רגעים גדולים. כדי לבטל את כל זה ביחד, אתה תמיד צריך משהו נצחי, משהו יפה ומשהו חזק. זה מה שאנחנו יוצרים צילום פרנקז לזיכרונות היפים שלך, שמשקיעים מרחב וזמן עם הצילום המתמחה שלנו.

באיטליה התחרות מכווצת; עם זאת, בין כל מה שאנחנו, צלם חתונות קאפרי, אנו עומדים לשירותכם ומציעים סגנונות ואומנותיים את הרגעים המאושרים של החיים. אהבה עשויה להיות באוויר; עם זאת, בהיותנו צלם חתונות מקצועי באיטליה, אנו לוכדים בכך שאיננו מפספסים את המבט הבלתי נראה, את הניואנסים הסמויים, המופיעים בהתגנבות, את התצוגה העדינה של חיבה.

אידיאולוגיות של עבודתנו:

זמן הוא כסף
איכות על פני כמות
כנות ויושר
הנכסים שלנו הם המוניטין, הצוות וכמובן הלקוחות שלנו
צרו קשר עם יעד יוקרה, בלעדי, צלם חתונות קאפרי והזמינו את התאריך שלכם: במקום בו כל לחיצה על התריס תופס זיכרונות מדהימים וכל תמונה מדברת אלף מילים לא מדוברות, אנו פרנסיס צילום עוזרים לחתונה של קאפרי בשימור הזיכרון של כל פרט מורכב שהעולם התוסס. לחתונה יוקרתית בקפרי יש להציע.

לכן, אם אתם מעוניינים בשירותי הצילום הבלעדי שלנו לחתונה, אל תהסס לפנות אל נציגינו. היינו נוסעים לקאפרי בכדי לצלם כישלונות, הצעות חתונה, אירוסין וחתונות יעד בעונת החתונות. נשמח יותר להציע לכם את כל המידע להפיכת יום החתונה שלכם למיוחד

CLOSE MENU