חתונת ורונה

צילומי חתונה ליעדים יוקרתיים – מדגימה את שמחת היום שלך

כולנו יודעים שאנשים בדרך כלל מוציאים סכום עצום של זמן וכסף להכנה, כמו גם מארגנים את חלומם וחתונות היעד הבלעדיות ורונה. אך לא משנה כמה כסף או זמן השקעתם לחגיגה החיונית ההיא, האירוע עדיין יעבור. וכדי לזכור את הרגעים היפים בחייכם, עליכם לוודא שיש לכם צלם חתונות ורונה איטליה שהיה לוקח רגעים גדולים לפני, במהלך ואחרי האירוע. זה יעזור לכם לשמר כמה אירועים מרכזיים של החגיגה כולה.

בחר בנו כצלם החתונה היוקרתי והבלעדי שלך ורונה:

תמונות לעתים קרובות מזכירות נצחיות אירוע ספציפי, זו הסיבה שבגללה לא יוחמצו, במיוחד במהלך חתונות. כל זוג בודד רוצה שטקס החתונה של יוקרה, בלעדי, ייזכר כל הזמן, ושיהיה להם תמונות יפות, אמיתיות, יכולות להיות הגיון עצום בכדי לגרום למשאלה הזו להתגשם.

אנו צילום פרנזים מאמינים שיצירת תמונה מושלמת זה ממש כמו לעשות קסמים. אתה מבין, תמונה מאפשרת לנצח רגש, מקום, מבט או אפילו רגע. זהו זיכרון של רגע יפה ומזכרת. וזה יישאר ככה עד יום האבדון. אם זה לא קסם, אז מה כן?

עבורנו חתונות אינן אלא חגיגה של מחויבות ואהבה. מכאן שאנו תופסים באופן מלאכותי את פיצוץ הביטויים, הרגעים העדינים והרגשות. הייתם מוצאים את עצמכם חוזרים לצילומים וזוכרים את קסם היום שלכם. הסגנון שלנו הוא תערובת מושלמת של אמנות עכשווית, אמנות, ודמיון מינימליסטי עם הריכוז בלכידת רגשות, המסמל את החתונה שלך.

הונצח את יום חתונתך עם צלם היעד ורונה איטליה:

כל סיפור אהבה הוא ייחודי ויפה. כל סיפור חתונה מונע תמיד על ידי רגעים של הפתעות, רגשות וכיף. הסגנון הגלוי שלנו יאפשר לכם להיות “כרגע” ולתת לנו לתפוס את האינטראקציות הטבעיות. כצלמת חתונה מקצועית ורונה איטליה, אנו מבינים כיצד לאפשר לבני הזוג ליהנות מקליקים לחתונה שלהם.

התפקיד שלנו הוא להקשיב לך, להבין מי אתה ומה אתה חולם על יום החתונה שלך. זו תהיה העדיפות העליונה העליונה ביותר שלנו לחגוג את החתונה שלך כמו שאתה רוצה ולגרום לך לנהוג כשאתה מסתכל לאחור על האלבום של היום הגדול שלך. אם כי אינך יודע זאת: אתה בוחר מראש אחד העדים שלך, את הצלם שלך.

ורונה מאפשרת לזוג ליהנות מכל רגע בחופשה המאוהבת בצפון איטליה. לכל הזוגות שרוצים לחיות חוויה ייחודית ב”עיר הנצחית “. עיר האהבה “העניקה השראה לסופר המפורסם ויליאם שייקספיר, דמיין שהחתונה שלך בורונה בבית ג’ולייטה צריכה להיות החוויה הרומנטית ביותר בחייך. ורונה היא אחת הלוקיישן עם כל כך הרבה מקום יפה והיסטורי להתחתן:

הבית של ג’ולייט:

חתונה של בית יוליה תהיה החוויה הכי רומנטית בוורונה, תתחתנו בבית של ג’ולייט שהיא סמלי האהבה. הבית של הג’ולייט מושלם לחתונה אזרחית לאחר הטקס הזוג יסתובב ברחובות ורונה היפים ויהיה להם תמונות נפלאות.

פאלאזו דלה רג’יונה וקפלה הנוטריונים: פאלאזו דלה רג’יונה, נמצאת בפינה הדרומית-מזרחית של הפורום הרומי העתיק, בין פיאצה דלה ארבה לפיאצה דיי סיגנורי, שניים מהמקום הכי יפה בלב ורונה. בתוך Palazzo della Ragione ישנו הנוטריונים ‘Chapel’ הוא החדר המדהים והמעוצב ביותר בארמון.

Palazzo Barbieri / Palace Barbieri and the Sala Degli Arazzi: Palazzo Barbieri / Palazzo Barbieri and the Hall of Tapestries: Palazzo Barbieri הוא מבנה ניאו-קלאסי הממוקם בפיאצה בר במרכז ורונה; עכשיו זה משמש כבית העירייה.

הארמון נקרא במקור פאלאזו דלה גראן גרדיה.

לה סאלה דגלי ארצי בחדר ישנם שני ציורים של המאה השש-עשרה, המתארים ארוחת ערב בבית לוי, עבודות יד שנעשו בבית המלאכה של ורונזה, אף על פי שייתכן שיצירה אחת של תלמידיו. הציור האחר מראה את ניצחונה של ורונה בשנת 1164 נגד פרדריק ברברוסה, העבודה שהושלמה בשנת 1598 על ידי פול פרינאטי.

אז, הרם את הטלפון וצור איתנו קשר לצלם חתונות ורונה.

CLOSE MENU