חתונה בסורנטו

להתחתן בסורנטו, תהיה חוויה שלעולם לא תשכח, סורנטו עורר השראה בכל כך הרבה סופרי אמנים, זמרים. סורנטו מפורסמת בעולם בזכות הגנים המרהיבים המשקיפים אל האוקיאנוס.

סורנטו מפורסמת ברחבי העולם בזכות הווילות המשקיפות אל החוף ומפרץ נאפולי. הטקס האזרחי בסורנטו צריך להיערך בחוץ בקליסטר המדהים של סן פרנצ’סקו, או על המרפסת היפה של וילה פנדי המשקיפה על האוקיאנוס, או בווילות או מלונות היוקרה.

בית העירייה של סורנטו בשם Museo Correale המוזיאון ממוקם בוילה פטרישית מוקפת חורשת הדרים, עם מרפסת של בלוודר המשקיפה על מפרץ נאפולי, יש חדר משותף יפהפה “La Sala Degli Specchi” יכול להכיל 90 איש, שם אתה יכול לערוך את הטקס האזרחי.

את הטקס האזרחי ניתן לבצע גם בגן של מוזיאון קוריולה, הגן הים תיכוני המרהיב יכול להכיל מקסימום 90 איש, לאחר החתונה. הזוג הנשוי הטרי יכול ליהנות מטיול מדהים בגן כדי לצלם תמונות יפות.

צלם חתונות של סורנטו חוף אמאלפי איטליה יוצר זיכרונות שתוכלו לקחת הביתה ולהוקיר:

את חגיגת טקס החתונה האזרחי שלך יוביל מתורגמן או חוגג. מומלץ לצמד צמד מסורתי של מנדולינה וגיטרה או מוזיקאי נבל, כדי ליצור אווירה מדהימה. לסורנטו יש גם את “סנט פרנצ’סקו קלויסטר” המפורסם ביותר בעולם, שמושך אליו כל כך הרבה זוגות שזה עתה נולדו לטבע כי היופי ממוקם ממש בלב סורנטו. “סנט פרנצ’סקו קלויסטר” בלב סורנטו הוא מקום לחתונה אזרחית מדהים שיש בו גן פתוח. מה שהכי בולט בקלויסטר הוא ללא ספק המבנה האדריכלי, כולו באבן מקומית טיפוסית. המלצרות של פרנציסקוס הקדוש מומלצות לחתונות של עד 60 אורחים. במרכז הקלוסטר נמצא הגן בו חוגגים את הטקסים האזרחיים ומסביב למבנה מציג קשתות האבן, מה שיוצר יחד עם אווירה נהדרת. מושלם לתמונות חתונה נהדרות.

את חגיגת טקס החתונה האזרחי שלך יוביל מתורגמן או חוגג. מומלץ לצמד צמד מסורתי של מנדולינה וגיטרה או מוזיקאי נבל, כדי ליצור אווירה מדהימה. וילה פנדי היא וילה יפהפייה הממוקמת 10 דקות הרחק ממרכז סורנטו, המשקיפה על האוקיאנוס, בנויה על ציורי ועם בלוודרה נהדר ממש המשקיף על מפרץ נאפולי. הווילה, שהיא מוזיאון לאומי, ובנויה בסגנון הניאו-קלאסי, כוללת גן בוטני מדהים.

CLOSE MENU
error: Content is protected !!