חתונה במלצ’סינה באגם גארדה

צלם חתונות באגם גארדסי מלצ’סינה, חתונה באגם גארדה סירמיונה, אגם גארדה מציע מקום יפהפה להתחתן בו, להתחתן באגם גארדה תהיה חוויה שלעולם לא תשכח. מה שתרשים אתכם מאגם גארדה הוא שזה יציע לכם מיקום רב ושונה בו עליכם להתחתן. מלצ’סינה מפורסמת בטירת סקאליגר השוכנת על הסלעים המשקיפים את האגם, קסטלו די לונאטו וטורי דל בנאקו. נוף כה יפה יציע לכם את אגם גארדה.
המקומות האהובים עלינו:
קסטלו די לונאטו: טירת לונאטו, המכונה בדרך כלל רוקה, ניצבת על גבעה מורניצה המשקיפה על החלק הדרומי של אגם גארדה. הרוקה הוא מקום נהדר לאירועים מיוחדים. לאלו המחפשים רגשות בלעדיים ובלתי נשכחים, בחללי המצודה העתיקה תוכלו לערוך חתונות חלומות, וגם את קבלת הפנים. המיקום הייחודי הזה ייחודי ומקסים נותר מרשים בלב הזוג שבוחר במיקום המדהים הזה.
טורי דל בנאקו:
טורי דל בנאקו, מקום מדהים ומקסים לחתונה האזרחית שלכם באגם גארדה, המיקום יוצא הדופן הזה יפתיע אתכם: עשיר בצמחייה הים תיכונית האופיינית במיוחד לעצי זית ועצי לימון.
חתונה בטירת לונאטו באגם גארדה | חתונות מנטו
לונאטו דל גארדה היא עיירה ובמחוז ברשיה, בלומברדיה איטליה. לונאטו ממוקם באמצע צפון איטליה, בערך באמצע הדרך בין מילאנו לוונציה, על החוף הדרום-מערבי של אגם גארדה, האגם הגדול ביותר באיטליה.
במרכז העיירה לונאטו דל גארדה נמצאת הטירה, הנקראת רוקה של לונאטו, בת כ 1000 שנה. הביצור עשוי להיחשב כאחד החשובים בלומברדיה. הטירה כיום היא מקום בו מתקיימים אירועים וחתונות מקסימים כפי שכדאי לראות דרך הצילומים טירת לונאטו דל גארדה יכולה להיות התפאורה המיוחדת לחתונה שלך, הטקס האזרחי יתקיים בתוך הטירה.
הטירה ממוקמת המשקיפה על לונטו, ויש בה נופים פנורמיים מדהימים של אגם גארדה, מיקום יפה זה יכול להיות סט מיוחד לתמונות חתונה עם נוף עוצר נשימה. הנוף הפנורמי מרשים אתכם ואת כל האורחים שלכם גם בלילה הטירה מאוד רומנטית והיא מיקום יוצא דופן לחתונה בלתי נשכחת באגם גארדה!

סירמיונה היא פנינה בלב אגם גארדה, האגם השני בגודלו של מחוז האגם האיטלקי אחרי אגם מג’ורה.
מים תרמיים של טרמה די סירמיונה פופולריים מאוד בספא המרהיב, אידיאלי להירגע וליהנות מהטראפי התרמי באגם גארדה.
העיר העתיקה סירמיונה יכולה להיות תפאורה רומנטית לחתונה! אחת העיירות הרומנטיות ביותר שאף פעם לא רואים על אגם גארדה.
האם אתה יכול להבליט את תמונות החתונה שלך שצולמו בתפאורה של סרטים? למה ? נו ! סירמיונה תרשים אותך!
סירמיונה היא מקום מאוד אופייני, העיירה הקטנה סובבת סביב מעוז עתיק “הטירה Rocca Scagliera”, שולטת בכניסה לעיירה, רחובות ישנים מלאי צבע וחנויות קטנות בהן התייר יכול לקנות מתנות קטנות או חפצים איטלקיים מסורתיים.
על החוף הדרומי של אגם גארדה, בסוף חצי האי סירמיונה, במיקום פנורמי נהדר, נמצאים שרידי וילה רומאית הידועה במשך מאות שנים “גרוטה די קטוללו”
כמו כן העיירה קטנה, כמו פנינה קטנה ויקרה בלב אגם גארדה. הצצות רחובות קטנות ידהמו אותך, ירשימו אותך! במהלך ההליכה לכפר, הופתענו עד כמה הפוטוגנית הייתה העיירה הקטנה, כל זווית יכולה לשמש תפאורה לצילומי חתונה !!
בר קפה קטן יקבל את פניכם ליהנות ממשקה אפריטיף או קפה מקסים, או יין טוב! האווירה מרגיעה ומהנה מאוד. צלם חתונות באגם מלצ’סינה של גארדה
צילום קלאודיה ואנטונלה פרנסזה הם צוות של שתי צלמות אחיות. אנו מוכנים לירות בחתונה שלך בורונה וגם אנו זמינים לנסוע למלצ’סינה, לאגם גארדה כדי לירות בחתונה שלך במלצ’סינה.
הצוות נולד מזמן, תמיד נלהב מאמנות, האחיות גדלות ומעשירות את המחקר באמנות וצילום.
צילום פרנץ ‘מתמחה בצילומי חתונה ואופנה וממוקם באיטליה-ורונה וחוף אמלפי.
קלאודיה היא מנהלת אזור דרום ואנטונלה ממוקמת בצפון והיא מנהלת אזור צפון.
אחיות פרנסיות: תיעודי צלמי חתונה במלצ’סינה.

התחדשות נדרים באיטליה של גרד האגמים

חידוש נדרים באגם גארדה לזוגות שתמיד חלמו טקס אינטימי, להחליף נדרים רומנטיים באחד המקומות הרומנטיים והיפים באיטליה: אגם גארדה. אגם גארדה מציע מקומות רבים ויפים להתחתן, להתחתן באגם גארדה תהיה חוויה שלעולם לא תשכח. מה שתרשים אתכם מאגם גארדה הוא שהוא יציע לכם הרבה מקומות שונים בהם כדאי להחליף את הנדרים בווילה עתיקה הפונה לאגם או בטירה מפוארת. אווירה קסומה תיווצר עבורך מהצוות שלנו. צור איתנו קשר אנו נעזור לך לתכנן את חידוש הנדרים שלך. אנו נתמוך בך, נעזור לך לתכנן פרטים. אנו נהיה המפנה שלך באגם גארדה להתחדשות הנדרים שלך. החוויה הכי מדהימה ורומנטית שתמיד חלמת שהיא תתגשם.
חתונה סמלית על אגם גארדה
החתונה הסמלית באגם גארדה מאפשרת לבני הזוג ליהנות מכל רגע בחופשה מאוהבת בצפון איטליה. לכל הזוגות שאינם מעוניינים לסבך את החיים בחגיגת נישואים אזרחיים או קתולים הכרוכים במחויבות לניירת. חתונה סמלית היא הליך פשוט ללא בירוקרטיה, נטול מתח, הכולל רק תחושה משלך וחוגג מקצועי שיחגוג את האהבה והרגש שלך! אגם גארדה מציע מקומות רבים ויפים להתחתן, להתחתן באגם גארדה תהיה חוויה שלעולם לא תשכח. מה שתרשים אתכם מאגם גארדה הוא שהוא יציע לכם הרבה מקומות שונים בהם כדאי לכם להתחתן בוילה עתיקה הפונה לאגם או בטירה מפוארת.

חתונה אזרחית באגם גארדה
אגם גארדה מציע מקומות רבים ויפים להתחתן, לחתונה האזרחית שלכם באגם גארדה תהיה חוויה שלעולם לא תשכחו. מה שתרשים אתכם מאגם גארדה הוא שזה יציע לכם הרבה מיקומים שונים בהם כדאי לכם להתחתן. מלצ’סינה מפורסמת בטירת סקאליגר השוכנת על הסלעים המשקיפים על האגם, קסטלו די לונאטו וטורי דל בנאקו. כל כך הרבה נופים יפים יציעו לכם את אגם גארדה. המקומות האהובים עלינו שבהם חוגגים את הטקס האזרחי שלך:
טירת מלצ’סינה: במלזסינה יש טירה חשובה על הסלעים המשקיפה על האגם. לרגלי הר בלדו, הטירה חולשת על האגם. מלצ’סינה מפורסמת בעולם בזכות טירת סקאליגר ויש בה גם כפר יפהפה מימי הביניים. יש הרבה רחובות מפותלים סביב האזור המאפשרים נוף נהדר של קירותיו. כדי שתמונות החתונה שלך יתקיימו בטקס האזרחי שלך בטירה של ימי הביניים המקסימה עם נוף מרהיב למעלה, למטה ולרוח אגם גארדה, כמו גם במעלה מונטה בלדו. הטירה ניצבת ממש על שפת האגם. זה מראה מרשים שכדאי לגשת אליו גם עם סירה מעבר לאגם בלימון סול גרדה, עוד כפר מדהים על אגם גארדה.
חתונה במלצ’סינה בטירת סקאליגר
חתונה במלצ’סינה בפלאצו דאי קפיטאני
קסטלו די לונאטו: טירת לונאטו, המכונה בדרך כלל רוקה, ניצבת על גבעה מורניצה המשקיפה על החלק הדרומי של אגם גארדה. רוקה הוא מקום נהדר לאירועים מיוחדים. לאלו המחפשים רגשות בלעדיים ובלתי נשכחים, בחללי המצודה העתיקה תוכלו לערוך חתונות חלומות, וגם את קבלת הפנים. המיקום הייחודי הזה ייחודי ומקסים נותר מרשים בלב הזוג שבוחר במיקום המדהים הזה.
טורי דל בנאקו:
טורי דל בנאקו, מקום מדהים ומקסים לחתונה האזרחית שלכם באגם גארדה, המיקום יוצא הדופן הזה יפתיע אתכם: עשיר בצמחייה הים תיכונית האופיינית במיוחד לעצי זית ועצי לימון.

שטחי ייעוד לוקסוס בגרד האגמים

המקום יהיה הסט של החתונה שלכם, בחירת מיקום מושלם לעיצוב החתונה שלכם היא המטרה שלנו! החתונה שלכם תהיה מסודרת לפי טעמכם האישיים. אם תמיד חלמת לערוך חתונה באגם גארדה המרתק והרומנטי. אגם גארדה מציע מיקום יפהפה וילות יוקרה המשקיפות על האגם בו החלום שלך יתגשם. אנו מנסים לחוות את המיקומים האלגנטיים והמתוחכמים ביותר באגם הכוללים: מסעדות יוקרה, וילות יוקרה באגם גארדה, מלונות יוקרה.

CLOSE MENU
error: Content is protected !!